Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Положення про офіційний веб-сайт

 ІВАНКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІ скликання

 

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

                                                                

Про Положення про офіційний веб-сайт Іванківської районної ради в інформаційній мережі Інтернет
 

      Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, “Про інформацію”, Указів Президента України від 31.07.2000     № 928/2000 “Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі в Україні”, від 01.08.2002 № 683/2002 “Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”, з метою забезпечення гласності та відкритості у діяльності Іванківської районної ради, вільного доступу громадян до інформації, врахувавши висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, районна рада вирішила: 

1. Затвердити Положення про офіційний веб-сайт Іванківської районної ради у інформаційній мережі Інтернет (далі – мережа Інтернет), що додається. 

2. Виконавчому апарату районної ради забезпечувати розміщення інформації про діяльність Іванківської районної ради у інформаційній мережі Інтернет відповідно до цього Положення. 

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації передбачити видатки для фінансування роботи офіційного веб-сайту Іванківської районної ради в інформаційній мережі Інтернет за рахунок коштів місцевого бюджету, відповідно до кошторисних призначень Іванківської районної ради. 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку. 

 

 

Голова ради                                                     М.І.Костюченко

 

смт Іванків

18 квітня 2014 року

VІ-39/675


 

ЗАТВЕРДЖЕНО 

Рішення Іванківської

районної ради

від 18.04.2014 № VІ-39/675

 

 

Положення

про офіційний веб-сайт Іванківької районної ради

в інформаційній мережі Інтернет 

 

1. Загальні положення
 

1.1. Це Положення розроблено відповідно до Конституції України, Законів України „Про інформацію”, „Про захист інформації в автоматизованих системах”, “Про авторське право і суміжні права”; Указів Президента України від 31.07.2000 № 928/2000 “Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі в Україні”, від 01.08.2002 № 683/2002 “Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”  та інших нормативних актів. 

Іванківська районна рада оприлюднює інформацію про свою діяльність шляхом розміщення її спільно з Іванківською районною державною адміністрацією на веб-сайті в інформаційній мережі Інтернет з визначеною адресою: http://ivankiv-rda-rada.gov.ua.     

Веб-сайт Іванківської районної ради (далі – веб-сайт) – це сукупність програмних та технічних засобів в мережі Інтернет разом з інформаційними ресурсами, які перебувають у розпорядженні Іванківської районної ради та забезпечують доступ юридичних і фізичних осіб до цих інформаційних ресурсів.        

1.2. Веб-сайт є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення діяльності керівництва районної ради, президії, постійних комісій, фракцій, депутатів районної ради, надання інформаційних послуг громадськості, взаємний обмін інформацією з іншими громадськими організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань, пов’язаних з діяльністю Іванківської районної ради.

1.3. Веб-сайт функціонує відповідно до чинного законодавства України. 

1.4. Веб-сайт не може використовуватись у цілях, не пов’язаних з діяльністю районної ради. 

 1.5. Веб-сайт ведеться державною мовою. 

1.6. Усі права зберігаються й охороняються відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України “Про авторське право і суміжні права”.

Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного веб-сайту Іванківської районної ради для подальшого розповсюдження, розміщення чи друкування дозволяється тільки з посиланням на джерело інформації.

 

2. Структура та дизайн веб-сайту
 

2.1.Веб сайт складається  з таких основних розділів: 

 - головної сторінки,  яка містить назви основних розділів, в тому числі новини,фотогалерея, контакти; 

-  інформація про керівний склад, виконавчий апарат із зазначенням посад та контактних телефонів, президію, депутатський корпус, постійні комісії, депутатські групи (фракції), вакансії та контакти  районної ради; 

- документи: Регламент, Положення про постійні комісії,  Положення про президію, Положення про помічників депутата, Положення про Подяку,  Положення про символіку району, план роботи, рішення ради, проекти рішень ради, програми, розпорядження голови ради; 

- доступ до публічної інформації:про організацію роботи щодо доступу до публічної інформації; інформація про надання форми запитів на інформацію; порядок складання та подання запиту на інформацію, порядок оскарження актів, дій чи бездіяльності посадових осіб; звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію; будь-яка інформація про факти, що загрожують життю, здоров'ю та майну осіб, і про заходи, які застосовуються в зв'язку з цим; 

-  прийом громадян: графік особистого прийому громадян керівництвом районної ради, графік особистого прийому громадян депутатами Київської обласної ради, графік виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради, графік спілкування з населенням району в режимі "пряма телефонна лінія"; 

- комунальні підприємства Іванківської районної ради: КЗ ІРР „ІЦПМСД”, КП „Іванківводоканал”, КП „ІКУВГ”, КП „Іванківська центральна районна аптека №8”, КУ „Іванківський районний Трудовий архів”; 

-   правова база: Конституція України, Європейська хартія, Закони України „Про місцеве самоврядування”, „Про статус депутатів місцевих рад”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, „Про звернення громадян”; 

- регуляторна політика: план діяльності Іванківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів, регуляторні акти, проекти регуляторних актів; 

-  Фонд комунального майна Іванківського району: структура Фонду,  реалізація та здійснення державної політики у сфері оренди майна, Положення про Фонд комунального майна Іванківського району (нова редакція),  оголошення. 

Інші рубрики можуть розміщуватися на веб-сайті за пропозиціями керівництва районної ради, начальників відділів виконавчого апарату, депутатів районної ради,  поданих керуючому справами виконавчого апарату районної ради.
2.2. Дизайн та структура окремих частин веб-сайту (розділи, підрозділи, сторінки) визначаються начальником відділу організаційного та правового забезпечення виконавчого апарату районної ради за погодженням з керуючим справами виконавчого апарату районної ради з урахуванням пропозицій посадових осіб виконавчого апарату районної ради. 

2.3. Структура веб-сайту не є сталою і в разі потреби може змінюватись без внесення змін до даного Положення.

 

3. Порядок інформаційного наповнення веб-сайту

 

3.1. Матеріали, що складають інформаційне наповнення веб-сайту, за своїм характером розподілені на три категорії: 

- статичні – матеріали, які зберігають свою актуальність протягом тривалого періоду. Термін оновлення – за наявності зміни даних; 

- динамічні – матеріали, актуальність яких зберігається протягом обмеженого часу, у зв'язку з чим вони повинні періодично оновлюватись. Термін оновлення – не пізніше 3-х діб після надходження до відповідального за інформаційне наповнення веб-сайту інформації про відповідні зміни; 

- поточні матеріали, які втрачають актуальність протягом короткого проміжку часу. Термін оновлення – не пізніше доби після проведення заходу, прийняття відповідного рішення чи оприлюднення матеріалів у засобах масової інформації. 

До статичних матеріалів належить інформація, розміщена у розділах:

- склад і структура районної ради;

- Регламент районної ради;

- Положення про постійні комісії;

- Положення про президію;

- Положення про помічників депутата;

- Положення про Подяку районної ради;

- Положення про символіку району. 

До динамічних матеріалів належить інформація, розміщена у розділах:

- плани роботи районної ради;

- рішення районної ради;

- програми;

- прийом громадян. 

До поточних матеріалів належить інформація, розміщена у розділах:

- проекти рішень ради;

- новини;

- оголошення. 

3.2. Депутатські фракції (групи) в районній раді, постійні комісії районної ради, депутати районної ради, структурні підрозділи виконавчого апарату районної ради, комунальні підприємства Іванківської районної ради можуть поширювати інформацію про свою діяльність через веб-сайт районної ради. 

3.3. Всі проекти рішень районної ради, інша інформація для розміщення на веб-сайті районної ради подаються керуючому справами виконавчого апарату районної ради в паперовому та електронному вигляді. 

3.4. Підготовлена та завізована інформація передається до відділу організаційного та правового забезпечення виконавчого апарату районної ради для розміщення цієї інформації на веб-сайті районної ради спеціалістами відділу, згідно розподілу обов'язків. 

3.5. Депутатські фракції (групи) в районній раді, постійні комісії районної ради, структурні підрозділи виконавчого апарату районної ради, автори проектів рішень районної ради несуть повну відповідальність за зміст поданої інформації на веб-сайт районної ради та своєчасність її оновлення.

 

4. Організаційне забезпечення функціонування веб-сайту.

 

4.1. Начальник відділу організаційного та правового забезпечення виконавчого апарату районної ради: 

- погоджує з керуючим справами районної ради зміст та періодичність поновлень розділів веб-сайту; 

- погоджує з керуючим справами районної ради та подає на затвердження голові районної ради зміни до структури веб-сайту; 

- забезпечує підготовку, збір, узагальнення, оперативне висвітлення інформації на веб-сайті про діяльність районної ради, депутатських фракцій, постійних комісій, депутатів районної ради, відповідає у межах своєї компетенції за зміст і своєчасність інформаційного наповнення та поновлення веб-сайту; 

 - вирішує поточні питання, пов’язані з інформаційним наповненням та поновленням веб-сайту; 

- вносить, у разі потреби, поточні зміни до стилістичного вирішення окремих елементів дизайну веб-сайту. 

 4.2. Посадові особи виконавчого апарату районної ради у межах визначених повноважень співпрацюють між собою щодо надання інформації для розміщення на офіційному веб-сайті районної ради. 

4.3. Районна рада може укладати угоди про надання послуг з адміністрування веб-сайту районної ради. 

4.4. Не допускається розміщення на веб-сайті інформації, яка забороняється законодавством України. 

4.5. Оновлення інформації на веб-сайті здійснюється в міру необхідності, але не менше одного разу на 20 днів.

 

 

Заступник голови ради                                            О.П.Шумак