Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Положення про офіційний веб-сайт

 ІВАНКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІ скликання

 

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

                                                                

Про Положення про офіційний веб-сайт Іванківської районної ради в інформаційній мережі Інтернет
 

      Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, “Про інформацію”, Указів Президента України від 31.07.2000     № 928/2000 “Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі в Україні”, від 01.08.2002 № 683/2002 “Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”, з метою забезпечення гласності та відкритості у діяльності Іванківської районної ради, вільного доступу громадян до інформації, врахувавши висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, районна рада вирішила: 

1. Затвердити Положення про офіційний веб-сайт Іванківської районної ради у інформаційній мережі Інтернет (далі – мережа Інтернет), що додається. 

2. Виконавчому апарату районної ради забезпечувати розміщення інформації про діяльність Іванківської районної ради у інформаційній мережі Інтернет відповідно до цього Положення. 

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації передбачити видатки для фінансування роботи офіційного веб-сайту Іванківської районної ради в інформаційній мережі Інтернет за рахунок коштів місцевого бюджету, відповідно до кошторисних призначень Іванківської районної ради. 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку. 

 

 

Голова ради                                                     М.І.Костюченко

 

смт Іванків

18 квітня 2014 року

VІ-39/675


 

ЗАТВЕРДЖЕНО 

Рішення Іванківської

районної ради

від 18.04.2014 № VІ-39/675

 

 

Положення

про офіційний веб-сайт Іванківької районної ради

в інформаційній мережі Інтернет 

 

1. Загальні положення
 

1.1. Це Положення розроблено відповідно до Конституції України, Законів України „Про інформацію”, „Про захист інформації в автоматизованих системах”, “Про авторське право і суміжні права”; Указів Президента України від 31.07.2000 № 928/2000 “Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі в Україні”, від 01.08.2002 № 683/2002 “Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”  та інших нормативних актів. 

Іванківська районна рада оприлюднює інформацію про свою діяльність шляхом розміщення її спільно з Іванківською районною державною адміністрацією на веб-сайті в інформаційній мережі Інтернет з визначеною адресою: http://ivankiv-rda-rada.gov.ua.     

Веб-сайт Іванківської районної ради (далі – веб-сайт) – це сукупність програмних та технічних засобів в мережі Інтернет разом з інформаційними ресурсами, які перебувають у розпорядженні Іванківської районної ради та забезпечують доступ юридичних і фізичних осіб до цих інформаційних ресурсів.        

1.2. Веб-сайт є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення діяльності керівництва районної ради, президії, постійних комісій, фракцій, депутатів районної ради, надання інформаційних послуг громадськості, взаємний обмін інформацією з іншими громадськими організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань, пов’язаних з діяльністю Іванківської районної ради.

1.3. Веб-сайт функціонує відповідно до чинного законодавства України. 

1.4. Веб-сайт не може використовуватись у цілях, не пов’язаних з діяльністю районної ради. 

 1.5. Веб-сайт ведеться державною мовою. 

1.6. Усі права зберігаються й охороняються відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України “Про авторське право і суміжні права”.

Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного веб-сайту Іванківської районної ради для подальшого розповсюдження, розміщення чи друкування дозволяється тільки з посиланням на джерело інформації.

 

2. Структура та дизайн веб-сайту
 

2.1.Веб сайт складається  з таких основних розділів: 

 - головної сторінки,  яка містить назви основних розділів, в тому числі новини,фотогалерея, контакти; 

-  інформація про керівний склад, виконавчий апарат із зазначенням посад та контактних телефонів, президію, депутатський корпус, постійні комісії, депутатські групи (фракції), вакансії та контакти  районної ради; 

- документи: Регламент, Положення про постійні комісії,  Положення про президію, Положення про помічників депутата, Положення про Подяку,  Положення про символіку району, план роботи, рішення ради, проекти рішень ради, програми, розпорядження голови ради; 

- доступ до публічної інформації:про організацію роботи щодо доступу до публічної інформації; інформація про надання форми запитів на інформацію; порядок складання та подання запиту на інформацію, порядок оскарження актів, дій чи бездіяльності посадових осіб; звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію; будь-яка інформація про факти, що загрожують життю, здоров'ю та майну осіб, і про заходи, які застосовуються в зв'язку з цим; 

-  прийом громадян: графік особистого прийому громадян керівництвом районної ради, графік особистого прийому громадян депутатами Київської обласної ради, графік виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради, графік спілкування з населенням району в режимі "пряма телефонна лінія"; 

- комунальні підприємства Іванківської районної ради: КЗ ІРР „ІЦПМСД”, КП „Іванківводоканал”, КП „ІКУВГ”, КП „Іванківська центральна районна аптека №8”, КУ „Іванківський районний Трудовий архів”; 

-   правова база: Конституція України, Європейська хартія, Закони України „Про місцеве самоврядування”, „Про статус депутатів місцевих рад”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, „Про звернення громадян”; 

- регуляторна політика: план діяльності Іванківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів, регуляторні акти, проекти регуляторних актів; 

-  Фонд комунального майна Іванківського району: структура Фонду,  реалізація та здійснення державної політики у сфері оренди майна, Положення про Фонд комунального майна Іванківського району (нова редакція),  оголошення. 

Інші рубрики можуть розміщуватися на веб-сайті за пропозиціями керівництва районної ради, начальників відділів виконавчого апарату, депутатів районної ради,  поданих керуючому справами виконавчого апарату районної ради.
2.2. Дизайн та структура окремих частин веб-сайту (розділи, підрозділи, сторінки) визначаються начальником відділу організаційного та правового забезпечення виконавчого апарату районної ради за погодженням з керуючим справами виконавчого апарату районної ради з урахуванням пропозицій посадових осіб виконавчого апарату районної ради. 

2.3. Структура веб-сайту не є сталою і в разі потреби може змінюватись без внесення змін до даного Положення.

 

3. Порядок інформаційного наповнення веб-сайту

 

3.1. Матеріали, що складають інформаційне наповнення веб-сайту, за своїм характером розподілені на три категорії: 

- статичні – матеріали, які зберігають свою актуальність протягом тривалого періоду. Термін оновлення – за наявності зміни даних; 

- динамічні – матеріали, актуальність яких зберігається протягом обмеженого часу, у зв'язку з чим вони повинні періодично оновлюватись. Термін оновлення – не пізніше 3-х діб після надходження до відповідального за інформаційне наповнення веб-сайту інформації про відповідні зміни; 

- поточні матеріали, які втрачають актуальність протягом короткого проміжку часу. Термін оновлення – не пізніше доби після проведення заходу, прийняття відповідного рішення чи оприлюднення матеріалів у засобах масової інформації. 

До статичних матеріалів належить інформація, розміщена у розділах:

- склад і структура районної ради;

- Регламент районної ради;

- Положення про постійні комісії;

- Положення про президію;

- Положення про помічників депутата;

- Положення про Подяку районної ради;

- Положення про символіку району. 

До динамічних матеріалів належить інформація, розміщена у розділах:

- плани роботи районної ради;

- рішення районної ради;

- програми;

- прийом громадян. 

До поточних матеріалів належить інформація, розміщена у розділах:

- проекти рішень ради;

- новини;

- оголошення. 

3.2. Депутатські фракції (групи) в районній раді, постійні комісії районної ради, депутати районної ради, структурні підрозділи виконавчого апарату районної ради, комунальні підприємства Іванківської районної ради можуть поширювати інформацію про свою діяльність через веб-сайт районної ради. 

3.3. Всі проекти рішень районної ради, інша інформація для розміщення на веб-сайті районної ради подаються керуючому справами виконавчого апарату районної ради в паперовому та електронному вигляді. 

3.4. Підготовлена та завізована інформація передається до відділу організаційного та правового забезпечення виконавчого апарату районної ради для розміщення цієї інформації на веб-сайті районної ради спеціалістами відділу, згідно розподілу обов'язків. 

3.5. Депутатські фракції (групи) в районній раді, постійні комісії районної ради, структурні підрозділи виконавчого апарату районної ради, автори проектів рішень районної ради несуть повну відповідальність за зміст поданої інформації на веб-сайт районної ради та своєчасність її оновлення.

 

4. Організаційне забезпечення функціонування веб-сайту.

 

4.1. Начальник відділу організаційного та правового забезпечення виконавчого апарату районної ради: 

- погоджує з керуючим справами районної ради зміст та періодичність поновлень розділів веб-сайту; 

- погоджує з керуючим справами районної ради та подає на затвердження голові районної ради зміни до структури веб-сайту; 

- забезпечує підготовку, збір, узагальнення, оперативне висвітлення інформації на веб-сайті про діяльність районної ради, депутатських фракцій, постійних комісій, депутатів районної ради, відповідає у межах своєї компетенції за зміст і своєчасність інформаційного наповнення та поновлення веб-сайту; 

 - вирішує поточні питання, пов’язані з інформаційним наповненням та поновленням веб-сайту; 

- вносить, у разі потреби, поточні зміни до стилістичного вирішення окремих елементів дизайну веб-сайту. 

 4.2. Посадові особи виконавчого апарату районної ради у межах визначених повноважень співпрацюють між собою щодо надання інформації для розміщення на офіційному веб-сайті районної ради. 

4.3. Районна рада може укладати угоди про надання послуг з адміністрування веб-сайту районної ради. 

4.4. Не допускається розміщення на веб-сайті інформації, яка забороняється законодавством України. 

4.5. Оновлення інформації на веб-сайті здійснюється в міру необхідності, але не менше одного разу на 20 днів.

 

 

Заступник голови ради                                            О.П.Шумак