Результати вивчення дотримання вимог антикорупційного законодавства суб'єктами декларування, зокрема першого етапу подачі декларацій, приголомшують!!!

Так, місцевою прокуратурою додатково наголошувалось про систему двоєтапного подання та оприлюднення, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування в засобах масової інформації, зокрема: оголошення 29.03.17 на офіційному інтернет-сайті Броварської місцевої прокуратури «Увага! Броварська місцева прокуратура попереджає!» (http://brovaru-prokuratura.org.ua), 31.03.17 аналогічне оголошення у міській газеті "Нове життя" та місцевих ЗМІ м. Славутич,               м. Чорнобиль, смт. Іванків та смт. Красятичі.
     Суб'єктам декларування на піднаглядній території роз»яснено наслідки порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та наслідки передбачені вимогами ст. 65 вказаного Закону, ст. 1726 КУпАП,           ст. 3661 КК України.
     Проте, результати вивчення вимог антикорупційного законодавства суб'єктами декларування, зокрема першого етапу подачі декларацій, приголомшують!
     Броварською місцевою прокуратурою в ході опрацювання декларацій розміщених в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та інформацій, які надійшли виявлено, що одним із заступників голови Броварської районної ради не вказано відомостей про об'єкти нерухомості, які використовуються останнім в якості житла.
     Згідно з вимогами ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» Броварською місцевою прокуратурою внесено подання до Броварської районної ради.
     Крім того, в ході вивчення відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, встановлено факт неподання декларації особою, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, а саме одним із слідчих СВ Броварського ВП ГУ НП в Київській області.
     Враховуючи викладене, місцевою прокуратурою, у порядку ст. 214 КПК України, стосовно даного факту внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України.
     Крім того, встановлено, що 23 слідчих СВ Броварського ВП ГУ НП в Київській області та один із заступників начальника слідчого відділу Броварського ВП не вказано відомостей про об'єкти нерухомості, які використовуються останніми в якості житла.
     Аналогічні порушення допущені 2 слідчими СВ Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області та 2 слідчими СВ відділу поліції зони ЧАЕС ГУ НП в Київській області.
    Крім того, 3 слідчими СВ Броварського ВП ГУ НП в Київській області у деклараціях допущено неправильне відображення доходів за основним місцем роботи.
     Згідно з вимогами ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» Броварською місцевою прокуратурою внесено подання начальнику Головного управління НП в Київській області.
     Для прийняття рішення за фактами виявлених порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівниками слідчих підрозділів Національної поліції відповідні матеріали скеровано до уповноваженого органу для складання відповідних протоколів.
     Вивчення дотримання вимог антикорупційного законодавства суб'єктами декларування триває.