До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

- 15-17 травня 2017 року в м. Міннеаполіс (штат Міннесота, США) відбудеться Американсько-Український торгівельно-інвестиційний форум.
   Мета форуму: поглиблення співпраці між підприємствами України та США в контексті збільшення обсягів експорту/імпорту, пошуку нових партнерів, залучення інвестицій та консультативно-технічної допомоги.
   Учасники форуму: компанії, що здійснюють підприємницьку діяльність у сільськогосподарській галузі та машинобудуванні с/г техніки/обладнання для обробки земель, сировини.
   Програма форуму (додається): передбачено обговорення проблемних питань ведення агро-бізнесу, проведення зустрічей з представниками найбільших американських компаній (CARGILL, LAND O’LAKES, DCI Company, SCHAEFER COMPAN, CASE NEW HOLLAND, Carter Day, Crown Iron Works, RDO Equipment, Amity Technology).
   Запитання та заявки (форма додається) направляти до 27 лютого 2017 року на електронну адресу: gc_usc@mfa.gov.ua.