Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07. 2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», ДБН В 2.5-39:2008 «теплові мережі», Правил  підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива і енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за № 1310/16001, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за 197/13464, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.10.2017 № 524 «Про опалювальний період 2017/2018 року» та виходячи з кліматичних умов:

1.З 10 жовтня 2017 року розпочати опалювальний сезон в населених пунктах Іванківського району.

2.Іванківській філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» розробити графік підключення споживачів до системи газопостачання.

3.Контроль за виконанням даного  розпорядження покласти на заступника голови адміністрації О.В. Жданова.

Голова адміністрації                                                                                                                                                        М.Е.Лісогор