Всебічне формування системи миротворення через активізацію розвитку особистості, суспільства і держави

Місце проведення заходу смт. Баришівка Баришівського району Київської області, районний будинок культури.

Дата - 12.10.2017 року

Організатори:

Координаційна рада активізації розвитку духовності та культури ВГО “Інтелектуальна Україна”

Громадська рада при Державній службі статистики України Громадська рада при Баришівській районній державній адміністрації

І. Загальні питання і завдання духовного відродження нації, які планується розв’язати:

1. Завдання духовного відродження сіл, районів, областей і регіонів України:

а)    Утворення системи всебічного формування потужної духовно-інтелектуальної свідомої державотворчої спільноти.

б)    Утворення духовно-інтелектуального свідомого громадянського суспільства, мобілізуючого миротворчий потенціал.

в)    Припинення бойових дій на Сході Україні та збереження Світу шляхом відродження миротворчої свідомої Української громади.1.
2.
Утворення системи всебічного формування потужної духовно-інтелектуальної менеджер-провідної еліти нації на науково-обгрунтованій основі:

а)    Представники концептуально-організаційної науки, об'єднуючі духовність з істинною наукою.

б)    Представники церков і Національної академії та академій відомчих наук (аграрної, медичної, педагогічної, правової тощо).

в)    Керівники системи влади, органів обласного та місцевого самоврядування і

депутати.

г)    Місцева духовно-інтелектуальна, свідома громадянська еліта.

3.     Встановлення функціонально-організаційної структури системи всебічного формування державотворчої і громадянської безпекової еліти, якісно нової консолідуючої генерації:

а)    Концептуально-організаційна наука і регіонально розгалуджена мережа Креативних центрів стратегічного миротворення.

б)    Системний проект національного миротворення - невід'ємна складова Громадянського мегапроекту: “Духовність зупинить війну і збереже Світ!”. Огляд напрацювань ВГО “Інтелектуальна Україна”.

Ініціатори заходу:

Члени Координаційної ради активізації розвитку духовності та культури України ВГО “Інтелектуальна Україна”:

Тетяна Струбчевська, тел. (044) 287-31-11, (099) 014-09-35,(068) 721-48-63.e-mail: intellukr@ukr.net

Анатолій Пилипко,тел.0991683497,еmail anatoliy_pilipko@ukr.net