Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

 Протягом січня-вересня поточного року платниками податків спрямовано до місцевих бюджетів Вишгородщини 1210,8 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року цей показник зріс на 251 млн. грн.

За 9 місяців 2017 року  перераховано майже 718 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб . Це на 187 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2016 року. 

Зокрема, місцеві бюджети Іванківщини отримали 105,3 млн.грн.(в т.ч.ПДФО понад 73 млн.грн.), що більше, ніж у  минулого році на 24 млн.грн..  

 

 

Фіскальна     служба  консультує по заблокованих податкових накладних

          Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє , що у зв’язку з численними питаннями щодо запровадженням системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних, з 31 липня 2017 року Головним управлінням ДФС у Київській області запроваджено в Центрі обслуговування платників (м. Вишгород, просп. Шевченко, 1/А ) надання роз’яснень для платників податків Вишгородського регіону  із зазначеної теми.

Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 години, у п'ятницю з 15:45 до 16:45 години фахівці Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області надають інформаційну допомогу платникам столиці у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Звертаємо увагу, що відповідно до норм Податкового кодексу України платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом відомостей про такого платника без його письмової згоди. Саме тому, представникам платників податків , для з’ясування обставин по заблокованим податковим накладним, необхідно мати при собі відповідні документи, що посвідчують особу або довіреність підприємства у разі, якщо, за інформацією звертається особа, яка не є директором чи головним бухгалтером. 

Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області