УРЯДОМ РОЗПОЧАТО ПРОЦЕС ВИПЛАТИ КОШТІВ ЗЕКОНОМЛЕНОЇ СУБСИДІЇ

27 жовтня 2017 року в м. Одеса відбувається засідання колегії Міністерства соціальної політики України, участь в якому приймає директор департаменту соціального захисту населення І.Мещан.

Міністр соціальної політики А.Рева у своєму виступі зазначив, що на наступному тижні розпочнеться виплата коштів частини невикористаної субсидії особам, які звернулися із відповідними заявами до місцевих управлінь з питань соціального захисту населення.

Наразі очікується надходження коштів з державного бюджету для проведення такої виплати.

В цілому по області на отримання частини невикористаної субсидії було подано 71 257 заяв на загальну суму 44,4 млн. гривень.

Середня сума коштів, яка підлягає поверненню одній особі за економію електроенергії для опалення – 135 гривень.

Середня сума коштів, яка підлягає поверненню одній особі за економію природного газу для опалення – 625 гривень.

Урядом продовжено до 1 листопада 2017 року термін подання заяв на отримання частини невикористаної субсидії від осіб, які не встигли вчасно звернутися за її отриманням.