Київською обласною державною адміністрацією спільно з молодіжною громадською організацією «Моноліт 1044» та школою «Медіа-патріотів» 25-26 листопада у місті Києві буде проведено Конференцію-форум, спрямовану на підвищення рівня знань про місцеве самоврядування, історію, політологію та лідерство, «НПА - школа лідера».

Програмою заходу передбачено лекції, дискусії, обговорення на теми: НЛП, соціології, політології, державної безпеки, місцевого самоврядування.

До участі у заході запрошуються учні 10-11 класів, студенти ВНЗ та молоді люди віком до 35 років. Учасникам необхідна реєстраці я за посиланням: http://npa.monolit-1044.in.ua/ до 15 листопада 2017 року.