Увага

Наказом Київського рибоохоронного патруля від 26.10.2017 № НОД-110/6 «Про встановлення заборони лову водних біоресурсів у зимовий період 2017 - 2018 років» (копія додається) затверджено Перелік та межі зимувальних ям у районі діяльності Київського рибоохоронного патруля, де забороняється вилов водних біоресурсів з 01.11.2017 до початку весняно-літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2018 року та заборонено проведення будівельних днопоглиблювальних робіт, видобування піску та гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій.
ДОДАТОК 1
ДОДОТОК 2