ПАМ’ЯТКА щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Не зважаючи на вжиті заходи щодо попередження пожеж, травмування та загибелі людей, з початку року на території Іванківського району виникло 198 пожеж. Проведеним аналізом пожеж, які виникли за поточний період  2017 року на території Іванківського району, встановлено, що більшість пожеж  від загальної кількості, виникло  в природних екосистемах-112, а саме: трав’яного настилу-75, сміття на відкритій території-32, пожеж торфу-8.

Значна кількість пожеж, зареєстрованих на території району, виникла у житловому секторі 86.  На місці пожеж виявлено тіла 5 загиблих осіб, за аналогічний період 2016 року -3.

Аналіз показує, що причинами виникнення пожеж є: необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації печей, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, пустощей дітей з вогнем.

Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей – ПАМ’ЯТАЙТЕ:

Основними причинами пожеж у житлових будинках являються:

1. Необережне поводження з вогнем;
  2. Несправності та неправильна експлуатація приладів опалення;
  3. Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки та нагадайте собі основні правила пожежної безпеки в житлових будинках:

1. Вчасно проводьте ревізію електропроводки, утримуйте в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади.
  2. Виконуйте заходи безпеки при користуванні пічними приладами.
  3. Йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.
  4. Якщо ви користуєтесь пічним опаленням, то необхідно перед початком, а також протягом усього опалювального сезону очищати димоходи та печі від сажі, біля кожної печі перед топковим отвором на підлозі прибити металевий лист розміром не менше 0,5 на 0,7 м.

Пам’ятайте самі та навчіть своїх дітей, що постійне виконання правил пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей!

Зберігайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недоступних для них місцях.

Не паліть у ліжку! Паління у ліжку – одна з основних причин смертельних випадків при пожежах в житлі громадян!

Пам’ятайте! Тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі.

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте 101.