КОНКУРС «ПІДТРИМАЙ ВІКІМАНДРИ УКРАЇНСЬКОЮ»

З 1 по 28 лютого 2018 року триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», метою якого є наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн-путівника про подорожі українською та іншими мовою.

У просторі сестринського проекту всесвітньо відомої вільної онлайн-енциклопедії Вікіпедії, оголошується конкурс з написання статей до цього вільного онлайн-путівника. Ідея конкурсу полягає у створенні нових та поліпшенні вже наявних статей у Вікімандрах українською мовою, а також створенні нових статей про Україну іноземними мовами. У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Для цього треба бути зареєстрованим в одному з Вікіпроектів (Вікіпедії, Вікімандрах тощо) або зробити це, перейшовши за посиланням «Створити обліковий запис» у правому верхньому куті екрану.

Під час написання нових та поліпшення вже наявних статей у Вікімандрах слід дотримуватись принципів описовості, спиратися на реальний досвід, справедливо оцінювати послуги (детальніше на сторінці Довідка). За приклад для написання та оформлення статей організатори рекомендують такі статті україномовного розділу Вікімандрів як «Київ»«Будапешт»«Севастополь»«Німецький розмовник»«На Говерлу і Прутецькі водоспади»«Мехіко (аеропорт)».

Дев’ять переможців конкурсу отримають цінні сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо, а переможець конкурсу в загальному заліку виграє головний приз — туристичну подорож у межах України.

Як зазначають організатори, проведення конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових подорожей, популяризувати туристичну привабливість українських міст, містечок та сіл, їх історико-культурної спадщини та пам’яток природи, інших цікавих для мандрівників місць.

Сторінка конкурсу mandry.wikimedia.org.ua.

З пропозиціями щодо співпраці та запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wmua-staff@wikimedia.org.ua