УВАГА КОНКУРС!

Іванківська райдержадміністрація оголошує конкурс на визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

Умови конкурсу:

Наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальних ресурсів та технологій.

Досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, проводять діяльність на ринку транспортних послуг, пов'язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Для участі в конкурсі підприємство (організація) подає наступні документи:

Заяву на участь у конкурсі встановленого зразка.

Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Копію Статуту (Положення) підприємства (організації).

Документи, які підтверджують відповідність підприємства (організації) кваліфікаційним вимогам:

- копії документів, що засвідчують кваліфікацію фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту;

- опис матеріальних ресурсів та технологій, які передбачається використовувати для забезпечення функціонування робочого органу;

- документальне підтвердження наявності не менше як трирічного досвіду роботи з питань організації пасажирських перевезень.

Довідки, підписані керівником підприємства (організації) і головним бухгалтером, завірену печаткою, про відсутність заборгованості:

- по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів).                      Претендент подає документи у конверті, на якому зазначається його назва, адреса з поміткою «Заява на участь у конкурсі з  визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району».

Розпорядженням Іванківської районної державної адміністрації                  № 254/5/187 від 05 липня 2013 року затверджено «Умови конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезеннях пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванківського району» (зареєстроване в Іванківському міжрайонному управлінні юстиції 11 липня 2013 року за № 5/187).      Дані умови, а також інші документи та інформація, що стосується даного питання, розміщено на офіційному сайті РДА за адресою:rda-ivankiv@ukr.net (розділ «Регуляторна політика»).

Документи на участь у конкурсі  приймаються претендентами за адресою: 07201 смт Іванків, вул.І.Проскури, 7 кабінет № 15, контактний телефон:

(045) 5-15-46.  Графік  прийому документів: пн-чт. з 9-00 до 18-00 , п’ятниця з 9-00 до 17-00, обідня перерва з 13-00 до 14-00. Кінцевий строк  подачі документів до 26 березня 2018 року включно.

Конкурс відбудеться  30 березня  2018 року об 11 год. 00 хв. За адресою: 07201 смт Іванків, вул. І.Проскури,7зал засідань райдержадміністрації.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 5-15-46.