Громадські слухання

Станом на 22.03.2018 року до відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та туризму Іванківської районної державної адміністрації надійшов Детальний план території полігону твердих побутових відходів на території Іванківської селищної ради Іванківського району Київської області.
      Відповідно до ст. 19, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 з наступними змінами, відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та туризму Іванківської районної державної адміністрації проводить громадські слухання по Детальному плану території. Термін проведення громадських слухань з 26 березня 2018 року по 26 квітня 2018 року. Проект містить графічні та текстові матеріали. Проект детального планування території виконаний з метою визначення планувальної організації та функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови, а також ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території.

У проекті враховано законодавчі та нормативні документи та вимоги.

Склад проекту:

– пояснювальна записка.

– графічні матеріали.

Основні техніко-економічні показники:

-          площа полігону в огорожі – 4,1323 га;

-          карта №0 – 6350 м2;

-          карта №1 – 3600 м2;

-          карта №2 – 5400 м2;

-          карта №3 – 4950 м2;

-          площа господарської зони і зони сортування – 4300 м2;

-          площа розділової смуги – 2050 м2;

-          площа інших (технологічні дороги, кавальєри, зелені зони) – 14550 м2;

-          площа забудови (без нагірної канави) – 814 м2.

Замовник – Іванківська районна державна адміністрація.

Розробник – ТОВ «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну». Графічні матеріали розміщені на сайті Іванківської районної державної адміністрації - http://ivankiv-rda-rada.gov.ua.

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді до 26 квітня 2018 року за адресою: Іванків вул. І.Проскури,7; електронна адреса: http://ivankiv-rda-rada.gov.ua, телефон 5-17-03.Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – Хлопчур М.С.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА, ДОДАТКИ

Додаток 2