Інформація

ПЕРШИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ» ВІДБУДЕТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ

У квітні 2018 року в Україні стартував другий сезон конкурсу «Яскраві діти України» – національного співочого змагання для юних вокалістів у віці 6-15 років, головним призом якого є участь у світовому фестивалі SANREMOJUNIOR в Італії. Перший гала-концерт відбудеться на Київщині 1 червня.

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

За рік першого сезону в усіх етапах конкурсу по всій Україні взяли участь 15 тисяч дітей. Фінал першого сезону відбувся 16 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві, де змагалися 26 учасників.

За рішенням журі перемогу здобула 12-річна Єлизавета Волощенко з Херсонщини. Жаданий кубок їй вручили засновник проекту «Яскраві діти України» Ярослав Москаленко та президент SANREMOJUNIOR Паоло Альберті. Згодом у квітні 2018 року Єлизавета Волощенко увійшла до трійки кращих юних співаків світу.

Переможниця першого сезону конкурсу «Яскраві діти України» Ліза Волощенко показала фантастичний результат, виборовши другу премію SANREMOJUNIOR. А тим часом в Україні стартував другий сезон.

Тисячі талановитих дітей із різних куточків держави від найменшого села до великого мегаполіса змагаються за право взяти участь у всеукраїнському фіналі конкурсу.

Перший гала-концерт відбудеться на Київщині 1 червня. До цього часу в районах та містах обласного значення Київської області відбудуться відбори.

25 квітня розпочався перший місцевий (районний, міський) відбірковий етап, який триватиме до 5 травня 2018 року.

Обласний відбірковий етап конкурсу відбудеться за участі переможців першого етапу з  29 квітня  по 1 червня 2018 року (місце проведення визначається). Фінал – 1 червня 2018 року.

До участі у конкурсі на безкоштовній основі запрошуються дитячі художні колективи (малі форми, дуети та тріо), солісти-вокалісти. Вокал – академічний, народний, естрадний, джазовий. Учасники представляють два вокальні твори (вітчизняна та світова пісня) із загальним часом звучання на композицію до 3 хвилин.

Участь у конкурсі приймають діти за трьома віковими категоріями: 6-9 років; 10-12 років; 13-14 років.

Головна умова – любов до музики та бажання співати! Приходьте і випробуйте свій шанс!

Умови для переможців відбіркового туру в районах та містах містяться у Положенні про Київський обласний конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України».