Детальний план

Станом на 24.10.2017 до Іванківської районної державної адміністрації надійшов Детальний план території для будівництва сонячної електростанції на території Дитятківської сільської ради (за межами с. Фрузинівка) Іванківського району Київської області.

Відповідно до ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555, Іванківська районна державна адміністрація проводить громадські слухання по Детальному плану території.

Термін проведення громадських слухань з 05 листопада 2018 р. по 05 грудня 2018 року.

Проект містить графічні та текстові матеріали. Мета проекту – будівництво сонячної електростанції на території Дитятківської сільської ради (за межами с. Фрузинівка) Іванківського району Київської області.

Склад проекту:

Том 1 – пояснювальна записка;

Том 2 – графічна частина.

Основні техніко-економічні показники:

- територія в межах розробки ДПТ – 11,1017 га;

- територія для розміщення СЕС – 6,8933 га;

- зелені насадження спецпризначення – 3,7660 га;

- зелені насадження обмеженого використання – 4,0821 га;

- технологічні проїзди – 0,9586 га;

- територія під модулями – 2,2950 га;

- кількість модулів – 450,0000 шт;

- потужність – 4,0000 МВт;

- відстань між столами – 5,0 м;

- стоянка для легкових автомобілів – 5 шт.

Замовник – Іванківська районна державна адміністрація.

Розробник – ТОВ «ГАПБ».

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді до 05 грудня 2018 року за адресою: смт Іванків, вул. І.Проскури, 7 каб.3 ;

електронна адреса rda-ivankiv@ivankiv-rda-rada.gov.ua , телефон 5-17-03.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та туризму Іванківської РДА - Хлопчур М.С.

Більш ширшу інформацію про Детальний план території для будівництва сонячної електростанції на території Дитятківської сільської ради (за межами с. Фрузинівка) Іванківського району Київської області  можна отримати у  відділі містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та туризму Іванківської РДА.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА