Оголошення

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Метою акції є:
-       презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
-       навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;
-       заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу буде відбуватись в II етапи.
І етап. 04 липня - Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун

-       Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;

-       Волонтерський сектор;

-       Сектор спілкування з ветеранами АТО;

-       Сектор відеопоказів;

-       Сектор обміну інформації;

-       Координаційний сектор;

-       Навчальний сектор;

Робота в секторах:

-       презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;

-       обмін спогадами;

-       показ відео сюжетів АТО;

-       домедична допомога (майстер клас)

-Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО»

ІІ етап. 05 липня - відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка.

-      спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.

-      Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими  патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня.

Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня). Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ г.Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня) . Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку - 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власної наметом.

Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов'язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу "Інтерсіті", класів "Люкс" та "СВ" у потягах.

Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Назаров Олексій, тел. 0667904773