Вищий антикорупційний суд має запрацювати вже цього року

Вищий антикорупційний суд має запрацювати вже цього року. Президент підписав відповідний закон і закликав міжнародних експертів швидше визначатися із кандидатурами потенційних суддів. Історичний документ Петро Порошенко завізував під час зустрічі з молодими українцями - випускниками Української академії лідерства. Президент підкреслив - час і місце обрав не просто так. Цим хотів підкреслити, що майбутнє України - без корупції - саме в руках небайдужої освіченої молоді.