Серпень 15, 2018

СОЦІАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ НА ПІДТРИМКУ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «СТРИВАЙ!»

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» запускає соціальну рекламну кампанію під назвою «Стривай!» на підтримку популяризації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху FRoSH (First Road Safety HUB – перший онлайн тренінговий центр з безпеки дорожнього руху). Цей освітній проект реалізується у співпраці з Патрульною поліцією України, та фінансується в тому числі Урядом Канади в рамках проекту РТАР.

Соціальна інформаційна кампанія «Стривай!» – це 5 анімаційних музичних роликів про 5 головних факторів ризику в ДТП, які в Україні та світі є найпоширенішими. Ролики озвучив один із найпопулярніших в Україні артистів Михайло Хома (фронтмен гурту DZIDZIO).

Метою соціальної кампанії є інформування населення про прості але головні принципи власної безпеки на дорозі, а також роз’яснення суті правил, методів та засобів захисту від травмування та загибелі в ДТП. Ця кампанія – ще один крок до формування високо загального рівня дорожньої культури в Україні, що має призвести в результаті до зниження кількості та важкості дорожньо-транспортних пригод.

Проект реалізується в рамках 10-річчя дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН та відповідно до Стратегії безпеки дорожнього руху, ухваленої Кабінетом Міністрів України 14 червня 2017 року.

Соціальна реклама “Стривай!”. Перевищення швидкості

Соціальна реклама “Стривай!”. Водіння напідпитку

Соціальна реклама “Стривай!”. Автокрісла

Соціальна реклама “Стривай!”. Використання мотошоломів