Інформація

ГЛАВА ДЕРЖАВИ ІНІЦІЮЄ СТВОРЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ КОМІСІЇ ЩОДО РОЗСЛІДУВАННЯ ІНЦИДЕНТУ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ

Президент присвятив частину засідання Ради нацбезпеки і оборони темі екологічної катастрофи в Армянську – Глава держави заявив, що ініціює створення міжнародної комісії, що розслідує інцидент в окупованому Криму і зможе натиснути на Росію, аби та прискорилаліквідацію наслідків аварії. Петро Порошенко закликав владу Херсонщини підготувати в санаторіях місце для оздоровлення кримських дітей, а держприкордонслужбу – спростити для них правила перетину кордону.

Тиждень тому в кримському Армянську стався викид небезпечного газу в атмосферу – окупаційна влада приховувала цей факт доти, доки тисячі кримчан не почали скаржитися на значне погіршення здоров’я. 4 вересня проросійські «очільники» Криму заявили про те, що зупиняють навчальний процес на два тижні і вивозять з ураженої зони дітей. Сьогодні по всьому Криму мешканці фіксували незвичайні опади – вода після дощу пінилася просто на асфальті. Раніше кримські метеорологи попереджали, що в опадах може бути незначний вміст сірчаної кислоти.