Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Регуляторні акти


IВАНКIВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
VI СКЛИКАННЯ   
  
    


Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 

 

Про реалізацію та здійснення  державної  політики  у  сфері

оренди майна спільної власності територіальних

громад сіл, селища Іванківського  району

 

 

       Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, з метою подальшого упорядкування процесу передачі в оренду майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району та врахувавши висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та будівництва районна рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1 Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності згідно додатку 1.

1.2.Положення про порядок передачі в оренду майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району згідно додатку 2.

1.3. Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району (далі-методика) згідно з додатком 3.

1.4. Порядок проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського  району (далі-порядок) згідно з додатком 4. 

1.5. Порядок перегляду договорів оренди нерухомого майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Іванківського  району ,  згідно з додатком 5.

1.6 Типовий договір оренди цілісного майнового комплексу підприємства спільної власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району (структурного підрозділу підприємства)  згідно з додатком 6.

1.7. Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна , що є спільною власністю територіальних громад сіл , селища Іванківського району ,  згідно з додатком 7.

2. Надати право балансоутримувачам нерухомого майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, району ,  здавати це майно в разову почасову оренду у вільний від основних запланованих заходів час без проведення конкурсу на право укладання договорів оренди з орендною платою за домовленістю сторін в сумі не менш наведеної у додатку 2 Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 09.11.2007 року № V-13/264  “Про реалізацію та здійснення  державної  політики  у  сфері  оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського  району ” (із наступними змінами та доповненнями).    
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та будівництва та Фонд комунального майна Іванківського району.


 

                 Голова ради                                 М.І. Костюченко

  

смт Іванків

21 жовтня 2011 року

VІ-12/223 

Додаток до рішення

Додатки 1,2,3 втратили чинність на піставі рішення районної ради "Про внесення змін до рішення Іванківської районної ради від 21.10.2011 № VI-12/223 "Про реалізацію та здійснення державної політики у сфері оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району" (дивитись нижче).


2016 рік

Про погодження розміру плати за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М. Примаченко у 2016-2017 навчальному році

Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району та пропорції її розподілу

                                                   2017 рік                                            
ЗВІТ 
про результати  повторного відстеження регуляторного акта Іванківськоїрайонної ради  «Про затвердження положення про умови і порядок проведення конкурсів з визначення організаторів аукціонів по відчуженню об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища  Іванківського району Київської області» затвердженого рішенням Іванківської районної ради від 22.02.2013 № VI-30/511

ЗВІТ 
про результати повторного відстеження регуляторного акта Іванківськоїрайонної ради «Про затвердженняцін на роботи (послуги), що виконуються  комунальною  установою «Іванківський районний Трудовий архів» затвердженого рішенням Іванківської районної ради від 10.08.2012 № VI-23/412 


2018 рік
 

Про погодження розміру плати за навчання дітей в Іванківській дитячій школимистецтв ім. М. Примаченко у 2018 навчальному році