Регуляторні акти

IВАНКIВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
VI СКЛИКАННЯ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Про реалізацію та здійснення  державної  політики  у  сфері

оренди майна спільної власності територіальних

громад сіл, селища Іванківського  району

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, з метою подальшого упорядкування процесу передачі в оренду майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району та врахувавши висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та будівництва районна рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1 Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності згідно додатку 1.

1.2.Положення про порядок передачі в оренду майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району згідно додатку 2.

1.3. Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району (далі-методика) згідно з додатком 3.

1.4. Порядок проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського  району (далі-порядок) згідно з додатком 4.

1.5. Порядок перегляду договорів оренди нерухомого майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Іванківського  району ,  згідно з додатком 5.

1.6 Типовий договір оренди цілісного майнового комплексу підприємства спільної власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району (структурного підрозділу підприємства)  згідно з додатком 6.

1.7. Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна , що є спільною власністю територіальних громад сіл , селища Іванківського району ,  згідно з додатком 7.

2. Надати право балансоутримувачам нерухомого майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, району ,  здавати це майно в разову почасову оренду у вільний від основних запланованих заходів час без проведення конкурсу на право укладання договорів оренди з орендною платою за домовленістю сторін в сумі не менш наведеної у додатку 2 Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна , що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл , селища Іванківського району.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 09.11.2007 року № V-13/264  “Про реалізацію та здійснення  державної  політики  у  сфері  оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського  району ” (із наступними змінами та доповненнями).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та будівництва та Фонд комунального майна Іванківського району.

Голова ради                                 М.І. Костюченко

21 жовтня 2011 року

VІ-12/223

Додаток до рішення

Додатки 1,2,3 втратили чинність на піставі рішення районної ради "Про внесення змін до рішення Іванківської районної ради від 21.10.2011 № VI-12/223 "Про реалізацію та здійснення державної політики у сфері оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району" (дивитись нижче).

2016 рік

Про погодження розміру плати за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М. Примаченко у 2016-2017 навчальному році

Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району та пропорції її розподілу