від 11 січня 2014 року № 5

від 11 січня 2014 року        № 5

Про утворення організаційного комітету з підготовки та відзначення в Іванківському районі200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Відповідно  до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на   виконання    Указу   Президента    України   від     11.    04.   2012 № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2011 № 288 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення в області 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання», від 27.12.2013 № 501 «Про утворення організаційного комітету з підготовки та відзначення у Київській області 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка» та з метою належного відзначення в Іванківському районі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення вІванківському районі200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у складі згідно з додатком.

2. Селищній та сільським радам утворити відповідні організаційні комітети.

3. Організаційним комітетам забезпечити координацію роботи з підготовки та відзначення в Іванківському районі200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Глитня І.О.

Голова адміністрації                                               Ю.Ф.Мосієнко