від 30 січня 2014 року № 29

від 30 січня 2014 року        № 29

Про затвердження поновленого складу районної евакуаційної комісії Іванківського району

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та в зв'язку з кадровими змінами:

1. Затвердити новий склад районної евакуаційної комісії Іванківського району згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови адміністрації від 02.03.2011 № 179 “Про поновлений склад районної евакуаційної комісії Іванківського району”.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Жданова О.В.

Голова адміністрації                             Ю.Ф. Мосієнко