від 30 січня 2014 року № 31

від 30 січня 2014 року        № 31

Про організацію у 2014 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Іванківського району, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань" на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 27.01.2014 № 14 «Про організацію у 2014 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи», Наказу Департаменту охорони здоров'я  Київської облдержадміністрації від  27.01.2014  № 26-АД «Про забезпечення у 2014 році населення Київської області, яке потерпіло внаслідок Чорнобильської катастрофи, лікарськими засобами в разі амбулаторного лікування безоплатно за рецептами лікарів» та  з метою якісного,  своєчасного забезпечення лікарськими засобами населення Іванківського району, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи :

1.Завідуючому комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека №8»  Лоєвському М.М.:

1.1. Комунальне підприємство  «Іванківська центральна районна аптека №8 » визначити, як уповноважену з питань безоплатного відпуску населенню Іванківського району, яке має пільги згідно із Законом України „ Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ”, лікарських засобів за рецептами лікарів, у разі амбулаторного лікування, в обсягах, затверджених у відповідних бюджетах, за КФК 090212  «Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

2.      Головному лікарю Іванківського району Кадун О.М.:

2.1. Іванківській центральній районній лікарні, укласти договір з  Комунальним підприємством «Іванківська центральна районна аптека №8 », згідно з яким  аптечний заклад буде здійснювати відпуск медикаментів за пільговими рецептами, виписаними лікарями Іванківської центральної районної лікарні та лікарями комунального закладу Іванківської районної ради «Іванківський центр первинної медико – санітарної допомоги».

2.2. На основі поданих Комунальним підприємством «Іванківська центральна районна аптека №8 »реєстрів з переліком осіб, яким відпущені ліки за пільговими рецептами, проводити реєстрацію в управлінні Державної  казначейської служби України в Іванківському районі  Київської області фінансових зобов’язань  за КФК 090212 „ Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ”.

2.3. Комунальному підприємству «Іванківська центральна районна аптека №8»здійснювати контроль за безоплатним відпуском медикаментів хворим, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рецептами, виписаними лікарями у поточному році, та формуванням реєстру осіб, які їх отримали.

2.4. Щомісячно до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом та за підсумками 2014 року, інформувати райдержадміністрації про стан забезпечення лікарськими засобами осіб, які мають відповідні пільги згідно із Законом України « Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

3.    Начальнику управління фінансів райдержадміністрації Череднику В.А.:

3.1. Забезпечити відшкодування витрат Комунальному підприємству «Іванківська центральна районна аптека №8»вартості ліків, на підставі наданих ними Іванківській центральній районній лікарні реєстрів з переліком осіб, яким відпущені ліки за пільговими рецептами. Зазначене відшкодування здійснювати за кодом економічної класифікації видатків  2730  „ Інші виплати населенню ”.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Глитня І.О.

Голова адміністрації                                               Ю.Ф.Мосієнко