від 10 лютого 2014 року № 39

від 10 лютого 2014 року        № 39

Про наданняв оренду земельних ділянок
зі складу невитребуваних земельних часток (паїв)

Відповідно до п. «ж» ст.17 Земельного кодексу України, ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2004 року № 122 та розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Укрзернопром-Іванків», враховуючи клопотання Прибірської сільської ради:

1. Надати в оренду земельні ділянки, загальною площею 212,57 га зі складу невитребуваних земельних часток (паїв), місцезнаходження власників яких невідоме, власники яких померли, а спадкоємці не з”явилися  товариству з обмеженою відповідальністю «Укрзернопром-Іванків» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Прибірської сільської ради Іванківського району терміном на 1 рік та  до появи власників та спадкоємців земельних часток (паїв) та державної реєстрації ними права власності на земельні ділянки.

2. Доручити Прибірській сільській раді укласти договори оренди та встановити ставку орендної плати відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації Жданова О.В.

Голова адміністрації                                  Ю.Ф.Мосієнко