від 17 лютого 2014 року № 45

від 17 лютого 2014 року        № 45

Про  створення комісії для проведення перевірки стану режиму секретності в Іванківській районній державній адміністрації

У зв’язку із закінченням 01.04.2014 терміну дії раніше наданого органами СБУ Іванківській районній державній адміністрації спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею (далі-дозвіл) та необхідністю переоформлення дозволу,  відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну таємницю», «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 №1561-12:

1.Створити комісію для перевірки стану режиму секретності в Іванківській районній державній адміністрації   (далі - Комісія), згідно з додатком.

2. Комісії провести  перевірку стану забезпечення режиму секретності в   Іванківській районній державній адміністрації.

3.Комісії, при проведенні перевірки стану забезпечення режиму секретності керуватися вимогами пунктів 6, 8-10, 12, 15-16, 21-22 «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 №1561-12 (далі – Порядку).

4.За результатами перевірки голові комісії подати до 01.03.2014 на затвердження голові райдержадміністрації акт за формою, передбаченою пунктами 10, 22 Порядку.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                               Ю.Ф.Мосієнко