від 20 лютого 2014 року № 51

від 20 лютого 2014 року        № 51

Про схвалення проекту змін до рішення Іванківської районної ради від 22.01.2014р. №VI-36/648“Про районний бюджет Іванківського району на 2014 рік”

Відповідно до Законів України “Про Державний бюджет України на 2014 рік”, “Про місцеві державні адміністрації”, частини 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 12.02.2014 №32:

1.Схвалити проект змін до рішення сесії Іванківської районної ради  від  22.01.2014   №VI-36/648  “Про  районний  бюджет Іванківського   району  на  2014  рік”:

1.1. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування:

- збільшити доходи спеціального фонду районного бюджету по ККД 41036600.

- збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету, у тому числі

Управлінню соціального захисту населення Іванківської РДА

Збільшити видатки по КТКВК 100602.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                            Ю.Ф.Мосієнко