від 27 лютого 2014 року № 56

від 27 лютого 2014 року        № 56

Про преміювання працівників
районної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006   № 268 “Про  упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, наказу Міністерства праці України  від 02.10.1996 № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» та за підсумками  роботи  у лютому 2014 року:

1. Преміювати керівника апарату, начальників, спеціалістів відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації  згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Валерко Н.В.

Голова адміністрації                                 Ю.Ф. Мосієнко