від 04 березня 2014 року № 63

від 04 березня 2014 року        № 63

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність

Відповідно до п. «ж» ст.17 Земельного кодексу України, Законів України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про землеустрій», ст.ст.13,21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та розглянувши заяву:

1. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), земельна  ділянка  (рілля),  розташована за межами населених пунктів на території Іванківської  селищної ради.

2. Замовити розробку проекту землеустрою у суб’єктів господарювання, які є виконавцями робіт із землеустрою відповідно до закону та подати його на затвердження до адміністрації.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації Жданова О.В.

Голова  адміністрації   Ю.Ф.Мосієнко