від 12 березня 2014 року № 71

від 12 березня 2014 року        № 71

Про  поновлений складкомітету з конкурсних торгів
 райдержадміністрації

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 01.06.2010 №2289-VІ та в зв'язку з кадровими змінами:

1.   Поновити  склад комітету з конкурсних торгів райдержадміністрації для здійснення держаних закупівель згідно з додатком.

2.   Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови адміністрації від 13.02.2014 №42 «Про  поновлений склад комітету з конкурсних торгів  райдержадміністрації».

3.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Глитня І.О.

Голова адміністрації                        Ю.Ф.Мосієнко