від 14 березня 2014 року № 76

від 14 березня 2014 року        № 76

Про тимчасове покладання
обов’язків матеріальної відповідальності

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України Головного управління Державного казначейства України від 30.10.1998 року № 90 «Про затвердження Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ» із змінами, внесеними згідно з наказами Державного казначейства України від 02.09.2010 року № 311 «Про внесення змін до Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ», Положення про апарат Іванківської районної державної адміністрації затверджений розпорядженням від 06.08.2007 № 559 та у зв’язку із звільненням завідувача господарством фінансово-господарського відділу апарату райдержадміністрації покласти тимчасове виконання обов’язків матеріально відповідальної особи та здійснення господарського забезпечення апарату, відділів та управлінь райдержадміністрації на головного спеціаліста фінансово-господарського відділу апарату райдержадміністрації – Кулаківську Наталію Миколаївну.

Підстава: розпорядження від 14.03.2014  № 37-к

«Про звільнення Семененка А.І.»;

акт приймання-передачі матеріальних цінностей.

Голова  адміністрації                                            Ю.Ф. Мосієнко