від 08 квітня 2014 року № 97

від 08 квітня 2014 року        № 97

Про організацію і проведення оздоровлення та
відпочинку дітей Іванківського району

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06.02.2014 № 24 « Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Київської області».

1. Затвердити План заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році, що додається.

2. Утворити міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей (далі – оперативний штаб) у складі згідно з додатком 1.

3.Сприяти залученню підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних організацій та фондів щодо надання фінансової та матеріальної допомоги в організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

4. Здійснювати постійний контроль за раціональним і ефективним використанням коштів місцевого бюджету на організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

5. Службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації забезпечити своєчасне узагальнення оперативної інформації про перебіг літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                     І.О.Глитень