від 08 квітня 2014 року № 98

Про утворення архітектурно-містобудівної ради
інфраструктури та туризму
Іванківської районної державної адміністрації

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 №108 «Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради»  зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 22.07.2011 за № 903/19641  та з метою професійного, колегіального розгляду та обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної та проектної документації:

1. Утворити архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та туризму Іванківської райдержадміністрації згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та туризму Іванківської райдержадміністрації, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконуючої обов’язки  голови райдержадміністрації від 31. 05. 2013 № 193 «Про внесення змін до розпорядження виконуючої обов’язки голови Іванківської районної державної адміністрації від 25.10.2012 № 735».

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Жданова О.В.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                   І.О.Глитень