від 28 квітня 2014 року № 117

від 28 квітня 2014 року        № 117

Про надання права першого та другого підписів платіжних
та інших розрахункових  документів

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012  №758 „Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  18.07.2012 за №1206/215/8 та з метою визначення права першого та  другого підписів на документах:

1.Право першого підпису платіжних та інших розрахункових документів надати :

- Мосієнку Юрію Федоровичу - голові  Іванківської  райдержадміністрації;

- Глитню Ігорю Олексійовичу  - першому заступнику голови Іванківської  райдержадміністрації;

2.Право другого підпису платіжних та інших розрахункових документів надати :

- Башинській Вікторії Олександрівні - начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Іванківської райдержадміністрації;

-         Кулаківській Наталії Миколаївні  - головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Іванківської райдержадміністрації.

3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження виконуючого обов’язки голови адміністрації від 09.04.2014 року №100 «Про надання права першого та другого підписів платіжних та інших розрахункових документів.»

4.Контроль за виконанням даного розпорядженя залишаю за собою.

Голова адміністрації                                              Ю.Ф.Мосієнко