від 28 квітня 2014 року № 118

від 28 квітня 2014 року        № 118

Про затвердження   паспортів бюджетних програм Іванківської районної державної адміністрації  на 2014 рік

Відповідно до Бюджетного кодексу України,  Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, «Про Державний бюджет України на 2014 рік», наказ Міністерства фінансів України» від 09.07.2010 № 679 « Про деякі питання проведення експерименту із запровадженням програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» зареєстрованого Міністерством юстиції України 28.07.2010 №574/17869 (зі змінами №1221 від 26.11.2012),  рішення сесії районної ради від 18.04.2014 №VI-39/660.

1. Затвердити паспорт бюджетної програми місцевого бюджету Іванківської районної    державної адміністрації на 2014 рік:

-субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (КПКВК-0318370);

-    заходи державної політики з питань молоді  (КПКВК -0313140);

-    первинна медико-санітарна допомога (КПКВК -0312180);

-    багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню (КПКВК 0312010);

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Н.В.Валерко.

Голова адміністрації                                              Ю.Ф.Мосієнко