від 06 травня 2014 року № 123

від 06 травня 2014 року        № 123

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення
та передачу у власність земельної ділянки

Відповідно до п. «ж» ст. 17, ст.186 Земельного кодексу України, Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст.13,21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «Земельні інформаційні системи»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. (П.І.Б.) взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), земельні ділянки №127 (рілля), розташована за межами населених пунктів на території Олізарівської сільської ради (землі власників сертифікатів реформованого КСП ім.50-річчя Жовтня).

2. Передати у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр (П.І.Б.) земельну ділянку площею  4,4722 га, (рілля), яка розташована за межами населених пунктів на території Олізарівської сільської ради (землі власників сертифікатів реформованого КСП ім.50-річчя Жовтня).

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації  Жданова О.В.

Голова адміністрації                                       Ю.Ф.Мосієнко