від 13 травня 2014 року № 131

від 13 травня 2014 року        № 131

Про заходи щодо організації підготовки та

проведення 25 травня 2014 року позачергових виборів

Президента України

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про вибори Президента України”,  „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, постанови  Верховної Ради України  від 22 лютого 2014 року № 757-VII „Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України” та з метою створення належних умов для реалізації конституційного права:

1. Утворити робочу групу із сприяння організації підготовки та проведення 25 травня 2014 року позачергових виборів Президента України  (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.
   2. Робочій групі вживати необхідних заходів щодо забезпечення підготовки та проведення 25 травня 2014 року позачергових виборів Президента України.
    3. Селищному, сільським головам рекомендуємо створити умови та в межах повноважень сприяти проведенню 25 травня 2014 року позачеогових виборів Президента України.
        4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                               Ю.Ф. Мосієнко