від 27 травня 2014 року № 153

від 27 травня 2014 року        № 153

Про  перейменування посад сектору надання адміністративних послуг та дозвільних процедур апарату
Іванківської районної держаної адміністрації

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації»,« Про адміністративні послуги», « Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», постанов Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 №118 « Про затвердження Примірного положення  про центр надання адміністративних  послуг», від12.03.2005 №179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій», від 18.04.2012 № 606 « Про затвердження рекомендаційних  переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в м. Києві та Севастополі державних адміністрацій»,розпоряджень голови Іванківської райдержадміністрації від 30.09.2013 №362 « Про  утворення сектору надання адміністративних послуг та дозвільних процедур апарату райдержадміністрації» від 23.10.2013 №404 « Про внесення змін до структури апарату Іванківської районної державної адміністрації» та з приведення до норм чинного законодавства штатного розпису апарату Іванківської райдержадміністрації:

1. Перейменувати посади сектору надання адміністративних послуг та дозвільних процедур апарату райдержадміністрації:

- завідувач сектору - державний адміністратор сектору надання адміністративних послуг та дозвільних процедур апарату райдержадміністрації в завідувач сектору – адміністратор сектору надання адміністративних послуг та дозвільних процедур апарату райдержадміністрації;

- адміністратор сектору надання адміністративних послуг та дозвільних  процедур апарату райдержадміністрації  в державний адміністратор сектору надання адміністративних послуг та дозвільних процедур апарату райдержадміністрації.

2.Керівнику апарату адміністрації внести відповідні зміни до штатного розпису апарату Іванківської райдержадміністрації та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

3.Внести зміни до пп.1.3.п.1 розпорядження голови Іванківської райдержадміністрації від 23.10.2013 №404 № « Про внесення змін до структури апарату Іванківської районної державної адміністрації»

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на керівника апарату Валерко Н.В.

Голова адміністрації                                       Ю.Ф.Мосієнко