від 29 травня 2014 року № 157

від 29 травня 2014 року        № 157

Про призначення грошових винагород голови
Іванківської районної державної адміністрації призерам III - IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ-ІП етапів конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Всеукраїнських та обласних   творчих конкурсів, фестивалів, акцій за 2013 -2014 навчальні роки

Відповідно   до   Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішень Іванківської районної ради від 22.01.2014 № VI-36/648 «Про районний бюджет Іванківського району на 2014 рік» (зі змінами), від 05.08.2011 р. № VI-10/178 «Про програму розвитку системи освіти Іванківського району на 2011-2014 роки та розглянувши подання відділу освіти райдержадміністрації 28.05.2014 № 403/а :

1. Призначити грошові винагороди голови Іванківської райдержадміністрації призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних дисциплін та призерам III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт по 1000 грн. (одна тисяча грн..), згідно з додатком 1.

2. Призначити грошові винагороди голови Іванківської райдержадміністрації призерам III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних предметів, II етапу конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт по 600 грн. (шістсот грн..), згідно з додатком 2.

3. Призначити грошові винагороди голови Іванківської райдержадміністрації призерам Всеукраїнських та обласних творчих конкурсів, фестивалів, акцій по 400 грн. (чотириста грн..), згідно з додатком

4. Управлінню  фінансів райдержадміністрації профінансувати відділ освіти райдержадміністрації в сумі 45,6 тис. грн. (сорок п’ять  тисяч шістсот грн..) на цілі, зазначені в пунктах 1-3 даного розпорядження, за рахунок загальних асигнувань по освіті.

5.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації  Ю.Ф.Мосієнко