від 02 червня 2014 року № 160

від 02 червня 2014 року        № 160

Про заходи з підготовки та організованого початку
2014/2015 навчального року в Іванківському районі

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки  України від 07 травня 2014 року № 560 «Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів, установ і організацій освіти і науки до роботи в новому 2014/2015  навчальному році та в осінньо-зимовий період» та на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 28 травня 2014 року № 149 «Про заходи з підготовки та організованого початку2014/2015 навчального року в Київській області»  з метою забезпечення організованого початку 2014/2015 навчального року:

1. Затвердити заходи щодо підготовки та організованого початку 2014/2015 навчального року в навчальних закладах Іванківського району, що додаються.

2. Погодити  перелік об’ємів робіт, які необхідно провести для підготовки та організованого початку 2014/2015 навчального року в закладах освіти Іванківського районузгідно з додатком.

3.Відділу освіти райдержадміністрації:

3.1. забезпечити безумовне виконання зазначених заходів;

3.2. подавати інформацію про хід виконання заходів до райдержадміністрації  до 27липня,27серпня, 27вереснята 27жовтня2014 року.

4.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                            Ю.Ф.Мосієнко