від 05 червня 2014 року № 164

від 05 червня 2014 року        № 164

Про забезпечення охорони урожаю зернових
культур та грубих кормів від пожеж
на території Іванківського району у 2014 році

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19 жовтня 2004 року № 126, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 04 листопада 2014 року за № 1410/10009, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 13 травня 2014 №130 „  Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в Київській області у 2014 році” та з метою забезпечення збереження урожаю:

1. Затвердити План заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж на території Іванківського району у 2014 році (далі – План заходів), що додається.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації разом з  Іванківським РС ГУ ДСНС України в Київській області та сільськогосподарськими  підприємствами забезпечити у встановлені терміни виконання передбачених цим розпорядженням плану заходів.

3. Управлінню агропромислового розвитку спільно з Іванківським РВ (з обслуговування Іванківського та Поліського районів) ГУ МВС України в Київській області вирішити питання про заборону руху на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив автотранспорту, не задіяному у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських дорогах поблизу хлібних масивів без спеціально встановлених засобів (пристроїв), іскрогасників та не обладнаному первинними засобами пожежегасіння.

4. Рекомендувати цеху телекомунікаційних послуг №19 КОФ ВАТ „Укртелеком” на період збирання урожаю забезпечити надійний телефонний зв'язок із сільськими пожежними командами при умові забезпечення власником телефонними апаратами і проплати абонентської плати та послуг зв'язку.

5. Рекомендувати редактору районної газети „Трибуна праці”  висвітлювати матеріал щодо охорони урожаю від пожеж.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти  на заступника голови райдержадміністрації Жданова О.В.

Голова адміністрації          Ю.Ф. Мосієнко