від 27 червня 2014 року № 178

від 27 червня 2014 року        № 178

Про виділення коштів

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, рішення Іванківської районної ради від 22.01.2014 №VІ-36/642 “Про районний бюджет Іванківського району на 2014 рік”, на виконання «Програми спортивно-масових заходів в Іванківському районі на 2014 рік», Єдиного календарного плану міжнародних, Всеукраїнських та обласних спортивних змагань на 2014 рік та розглянувши лист відділу  молоді та спорту:

1.Виділити коштидля проведення спортивно-масових заходів,присвячених Дню Молоді та Конституції України,  відбудуться  28 червня 2014 року в смт. Іванків.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації профінансувати на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження, відділ молоді та спорту райдержадміністрації згідно з кошторисом, за рахунок загальних асигнувань, затверджених в районному бюджеті зазначеному відділу (КФК 130102, КЕКВ 2282).

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Глитня І.О.

Голова  адміністрації                                             Ю.Ф.Мосієнко