від 27 червня 2014 року № 179

від 27 червня 2014 року        № 179

Про внесення змін до  розпорядження голови
Іванківської районної державної адміністрації
від 25.11.2013 № 458 «Про внесення змін
до договору оренди землі»

Відповідно до ст.17 Земельного кодексу України, п.п.5.1 п.5 ст.288 Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», ст.ст.13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення сесії Заруддянської сільської ради Іванківського району від 26.06.2014 № VI-43/334 та враховуючи звернення голови  Заруддянської сільської ради від 27.06.2014 № 02-18/367:

1.Внести зміни до розпорядження голови Іванківської районної державної адміністрації від 25.11.2013 № 458 «Про внесення змін до договору оренди землі», а саме:

1.1.замінити у п.1 розпорядження голови райдержадміністрації від 25.11.2013 № 458 ставку орендної плати з «12%» на «6%»;

1.2.         у п.2 розпорядження голови райдержадміністрації від 25.11.2013 № 458 «доручити Заруддянській сільській раді укласти додаткову угоду до оренди землі відповідно до прийнятих змін та зареєструвати її згідно з чинним законодавством» викласти у новій редакції: «повідомити Заруддянську сільську раду про зміну розміру орендної ставки».

2. Заступнику голови райдержадміністрації укласти додаткову угоду до оренди землі відповідно до прийнятих змін.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації  Жданова О.В.

Голова адміністрації               Ю.Ф.Мосієнко