від 02 липня 2014 року № 183

від 02 липня 2014 року        № 183

Про внесення змін до розпорядження голови адміністрації від 21.05.2014 №148 «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність»

Відповідно до ст.ст.13,21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та розглянувши заяву гр.Отрошенко Г.М.:

1. До пункту 2 розпорядження голови адміністрації від 21.05.2014 №148 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність» внести зміни, виклавши його у наступній редакції :

«2. Передати у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельні ділянки (рілля), (сіножаті), які розташовані за межами населених пунктів.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації  Жданова О.В.

Голова адміністрації                              Ю.Ф.Мосієнко