від 27 квітня 2016 року  № 158

Про затвердження Порядку роботи прямих телефонних ліній в Іванківській районній  державній адміністрації

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення  громадян»,    Указу  Президента  України від 07  лютого   2008  року № 109/2008   «Про    першочергові    заходи     щодо   забезпечення   реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,  розпорядження  голови Київської обласної  державної адміністрації від 23.10.2013 №412  « Про затвердження Порядку роботи прямих телефонних   ліній      в   Київській  обласній  державній адміністрації»    та  з  метою   підвищення   ефективності   роботи    Іванківської райдержадміністрації  зі   зверненнями громадян, об’єктивного та вчасного їх розгляду згідно з вимогами законодавства України:

1. Затвердити Порядок роботи прямих телефонних ліній в Іванківській районній державній адміністрації, що додається.

2. Сектору контролю та  звернень громадян апарату райдержадміністрації забезпечити організацію та роботу прямих телефонних ліній в райдержадміністрації.

3. Відділу організаційної роботи, зв'язків із засобами масової  інформації та громадськістю райдержадміністрації забезпечити оприлюднення інформації щодо роботи прямих телефонних ліній (графік проведення, телефон) на веб-сайті райдержадміністрації.

4. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови Іванківської райдержадміністрації  №431 від 08.11.2013 «Про затвердження Порядку роботи прямих телефонних ліній в Іванківській районній державній адміністрації».

5.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Коваль І.А.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                          О.В.Жданов

Розпорядження Іванківської
районної державної адміністрації

від 27.04.2016  № 158

роботи прямих телефонних ліній

в Іванківській районній  державній адміністрації

1. Цей Порядок розроблено відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з метою підвищення ефективності роботи райдержадміністрації зі зверненнями громадян, об’єктивного та вчасного їх розгляду згідно з вимогами законодавства України.

2. Прямі телефонні лінії працюють у секторі контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації (смт Іванків, вул. Проскури, 7) за телефоном 5-14-42. Час проведення: з 15:00 до 17:00 годин, згідно з окремим графіком.

3. Графіки роботи прямих телефонних ліній готуються сектором контролю та  звернень громадян апарату райдержадміністрації, узгоджуються з керівництвом райдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та затверджуються  головою Іванківської райдержадміністрації.

Оприлюднення графіків роботи прямих телефонних ліній здійснюється через веб-сайт райдержадміністрації.

4. Організацію роботи прямих телефонних ліній забезпечує сектор контролю та  звернень громадян апарату райдержадміністрації

5. У роботі прямих телефонних ліній відповідно до затверджених графіків беруть участь керівництво райдержадміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації або уповноважені ними особи.

6. Під час проведення прямих телефонних ліній можуть бути присутні представники засобів масової інформації відповідно до статті 26 Закону України „Про інформацію“.

7. Пiд час телефонного спілкування з’ясовуються вiдомостi про особу (прізвище, ім’я та по батькові, домашня адреса, телефон, місце роботи). Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

8. Питання, з якими звертається громадянин, за можливості вирішуються під час телефонної розмови.

9. Звернення громадян, що потребують детальнішого вивчення, розглядаються у порядку, встановленому для розгляду письмових звернень, відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян”.

Строк розгляду звернень громадян не повинен перевищувати строків, які визначені чинним законодавством.

10. Анонімні звернення громадян не розглядаються.

11. Пiд час проведення прямих телефонних лiнiй звернення громадян реєструються відповідно до вимог Інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян в апараті, структурних підрозділах Іванківської районної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням виконуючого обов’язки голови Іванківської районної державної адміністрації від 27квітня 2016 року  № 156.

12. У разі звернення громадянина з питань, що не належать до компетенції райдержадміністрації, йому пропонується звернутися за належністю до іншого органу державної влади або направити письмовий запит до райдержадміністрації для подальшої його передачі на розгляд до вiдповiдного органу державної влади.

13. Оприлюднення інформації щодо роботи прямих телефонних ліній через засоби масової інформації забезпечують сектор контролю та  звернень громадян  апарату райдержадміністрації та відділ організаційної роботи, зв'язків із засобами масової  інформації та громадськістю райдержадміністрації.

Керівник апарату адміністрації                                    І.А.Коваль