від 23 липня 2014 року № 203

від 23 липня 2014 року        № 203

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою
щодо відведення земельних ділянок у власність

Відповідно до п. «ж» ст.17 Земельного кодексу України, Законів України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про землеустрій», ст.ст.13,21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та розглянувши заяву гр.  (П.І.Б.):

1. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. (П.І.Б.) взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серії (№), земельні  ділянки  (рілля), (сіножаті) розташовані за межами населених пунктів на території Сидоровицької сільської ради.

2. Гр.(П.І.Б.) замовити розробку проекту землеустрою у суб’єктів господарювання, які є виконавцями робіт із землеустрою відповідно до закону та подати його на затвердження до адміністрації.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації Жданова О.В.

Голова адміністрації                                             Ю.Ф. Мосієнко