від 24 липня 2014 року № 207

від 24 липня 2014 року        № 207

Про уповноважену особу реєструючого органу

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи  постанову Кабінету Міністрів України від 13.02.2014 № 115 „Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” та з метою реєстрації колективних угод (договорів):

1. Встановити, що повідомну реєстрацію колективних угод (договорів) проводить Іванківська районна державна адміністрації як реєструючий орган, в особі  голови Іванківської районної державної адміністрації як  уповноваженої особи реєструючого органу.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                 Ю.Ф.Мосієнко