від 25 липня 2014 року № 208

від 25 липня 2014 року        № 208

Про виділення коштів

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, рішень Іванківської районної ради від 22.01.2014 №VІ-36/648 “Про районний бюджет Іванківського району на 2014 рік”, від 29.12.2011 №VІ-17/260 «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2012- 2015 роки »  та розглянувши заяви  громадян:

Виділити кошти для надання матеріальної допомоги:

-         Грибанову Сергію Олександровичу;

-         Ліньовій Раїсі Іванівні.

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації профінансувати на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за рахунок коштів районного бюджету передбачених на соціальний захист (КТКВК 090412 КЕКВ 2730).

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови  адміністрації  Глитня І.О.

Голова адміністрації                                         Ю.Ф. Мосієнко