від 01 серпня 2014 року № 212

від 01 серпня 2014 року        № 212

Про  створення комісії по перевірці закладів освітиІванківського району
до роботи в 2014-2015  навчальному році

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та з метою якісної підготовки закладів освіти  Іванківського району до роботи в 2014-2015 навчальному році:

1. Затвердити склад комісії по перевірці закладів освіти  Іванківського району, що додається.

2. Комісії провести перевірку навчальних закладів району згідно з додаток.

3. Комісії підготувати акти  готовності закладів освіти до роботи в 2014-2015 навчальному році та аналітичну довідку  до 20 серпня 2014 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації  Глитня І.О.

Виконуючий обов'язки
голови адміністрації                                                               І.О.Глитень