від 15 серпня 2014 року № 227

від  15 серпня   2014 року        № 227

Про забезпечення  населення, підприємств, установ та організацій Іванківського району природним газом до кінця опалювального сезону 2014/2015 року

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 09 липня 2014 року №296 «Про деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року»та на виконання  розпорядження голови Київської обласної державної адміністраціївід 12 серпня 2014 року № 255« Про питання забезпечення  населення, підприємств, установ та організацій Київської області природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року:

1.Затвердити з 01 серпня 2014 року розподіл місячних обсягів природного газу у розрізі населених  пунктів Іванківського району для потреб бюджетних установ і організацій, теплогенеруючих та теплопостачальних організацій, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання на період з 01 серпня 2014 року до 31 березня 2015 року згідно з додатками.

2. Установити, що коригування розподілу місячних обсягів природного газу, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, здійснюється відділом містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму райдержадміністрації та Іванківькою філією експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз».

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації О.В. Жданова.

Голова адміністрації                                 Ю.Ф. Мосієнко