Учасникам антитерористичної операції та їх сім´ям надаватиметься юридична допомога

Учасникам антитерористичної операції та їх сі´мям  надаватиметься юридична допомога

За результатами діяльності обласного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім´ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації буде започаткована рубрика „Юридична допомога учасникам антитерористичної операції та їх сім´ям”.

Дана рубрика створена з метою надання юридичної консультації на звернення, з якими найбільше звертаються громадяни на „гарячу лінію” обласного штабу.

Координатор роботи рубрики – Цар Наталія Володимирівна моб.тел.067-434-22-32;

юрисконсульт – головний спеціаліст управління юридичного забезпечення та контролю апарату облдержадміністрації Васильчишина Ольга Олегівна, тел. 044-286-87-80.

Опублікована на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації інформація щопонеділка буде надсилатись електронною поштою до райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

З метою забезпечення вільного доступу громадян до джерел правової інформації, а також надання юридичної допомоги  військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім´ям:

- отримана від обласного штабу інформація висвітлюватиметься на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та районної ради;

- в районній газеті започатковано рубрику «ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ» для широкого інформування населення про типові питання, які найбільше турбують громадян, пов’язаних з проведенням антитерористичної операції.