Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Учасникам антитерористичної операції та їх сім´ям надаватиметься юридична допомога

Учасникам антитерористичної операції та їх сі´мям  надаватиметься юридична допомога 

За результатами діяльності обласного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім´ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації буде започаткована рубрика „Юридична допомога учасникам антитерористичної операції та їх сім´ям”.

Дана рубрика створена з метою надання юридичної консультації на звернення, з якими найбільше звертаються громадяни на „гарячу лінію” обласного штабу.

           Координатор роботи рубрики – Цар Наталія Володимирівна моб.тел.067-434-22-32;

          юрисконсульт – головний спеціаліст управління юридичного забезпечення та контролю апарату облдержадміністрації Васильчишина Ольга Олегівна, тел. 044-286-87-80.

Опублікована на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації інформація щопонеділка буде надсилатись електронною поштою до райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

З метою забезпечення вільного доступу громадян до джерел правової інформації, а також надання юридичної допомоги  військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім´ям:

- отримана від обласного штабу інформація висвітлюватиметься на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та районної ради;

- в районній газеті започатковано рубрику «ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ» для широкого інформування населення про типові питання, які найбільше турбують громадян, пов’язаних з проведенням антитерористичної операції.