від 08 вересня 2014 року № 241

від 08 вересня2014 року        № 241

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність

Відповідно до п. «ж» ст.17 Земельного кодексу України, Законів України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про землеустрій», ст.ст.13,21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та розглянувши заяву гр. Петренко Г.І.:

1. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Петренко Галині Іванівні взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серії КВ №0257370, земельна  ділянка №333 (рілля), розташована за межами населених пунктів на території Горностайпільської сільської ради.

2. Гр. Петренко Г.І. замовити розробку проекту землеустрою у суб’єктів господарювання, які є виконавцями робіт із землеустрою відповідно до закону та подати його на затвердження до адміністрації.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації Жданова О.В.

Голова  адміністрації                               Ю.Ф.Мосієнко